Biz Kimiz

Tüm projeleri “ihtiyaca özel” şekilde tasarlarız ve tasarımlarımızın tümü ulusal ve uluslararası yönetmeliklere uygun ürün ve çözümlerden oluşur. SSB’nin geniş ürün çeşitliliği, ihale şartnamelerinde yer alan kuralları eksiksiz şekilde karşılar.

Neler Yapıyoruz

Elektronik Güvenlik Sistemleri, Bina ve Endüstriyel Otomasyon Sistemleri, Yapısal Kablolama ve Network Sistemleri, Bina Operasyonel Sistemleri, Profesyonel Ses, Görüntü ve Işık Sistemleri, Bina Entegrasyon Sistemleri

Hizmetlerimiz

SSB Mühendislik Elektronik güvenlik sistemleri, Zayıf akım teknolojileri, Bilgi ve iletişim teknolojileri, Otomasyon ve entegrasyon sistemlerinde konusunda tecrübeli personelleri ile hizmet vermektedir.

Hedeflerimiz

Türkiye ve Ortadoğu’da Akıllı ve Güvenli Binalar için Sistem Entegratörü olarak Pazar lideri olmak, En ileri teknolojiyi kullanmak, Müşteri ve iş ortakları ile sıkı işbirliği yapmak, Yüksek kalitede insan kaynağı kullanmak, Düzgün yönetilen sistemler ve metodolojiler kullanmak,

Bizi neden seçmelisiniz?

Kurulduğu günden bugüne Türkiye ve Yurtdışında, küçük ve büyük onlarca projeye imza atmıştır.

SSB Mühendislik, kurduğu sistemler ve danışmanlık hizmetleri konusunda her zaman her dakika ulaşılacak imkanlara sahiptir.

SSB Mühendislik uzman ekibi ile  projenin başından sonuna kadar hızlı ve vakit kaybetmeden en iyi çözümü sağlamak için tüm gücüyle çalışmaktadır.

SSB Mühendislik her projede profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır, hızlı ve problemsiz sistemler kurarak hizmet vermektedir.

Tüm projeleri “ihtiyaca özel” şekilde tasarlarız ve en son teknoloji ile biraraya getirerek hayata geçiririz.

SSB Mühendislik olarak bilgimiz, tecrübemiz ve hızımız ile sizlere en iyi hizmeti sağlamak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Talebinizi bizlere iletin en uygun teklifi verelim...

Talebinizi bizlere iletin, çözüm ortaklarımız ile birlikte sizlere en profesyonel çözümleri en uygun fiyatlar ile sunalım, profesyonel ekibimiz ile hızlı çözüm sağlayalım, zamandan ve paradan kazanın!