Bina Teknolojileri Entegrasyon Yazılımı

Bina Teknolojileri Entegrasyon Yazılımı

Konferans salonları, müzikli eğlence merkezleri, tiyatro ve sinema salonları, spor tesisleri ve diğer çok amaçlı salonlar…

Entegre Tesisler ve Binalar Yönetimi,

– IVivaCloud, iş ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde kolaylıkla özelleştirilebilir ve operasyonel maliyetlerinizi önemli ölçüde düşürmek için hazırlanmış, geleceğe hazır bir Entegre Bina Yönetim Sistemi sağlar. 

– IBMS, bir binada veya bir tesisteki çok sayıda ELV sisteminin ve proseslerinin gerçek zamanlı olarak izlenmesi ve kontrol edilmesi için ortak bir operatör arabirimi sağlar; böylece tüm ekosistemin kullanıcıları veya işletmeleri için sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlarlar. 

– IVivaCloud IBMS, işletme hedefleriniz tarafından tanımlanan performans göstergelerini ve hizmet sunum parametrelerini izlemek için varlıklarınızı, enerji yönetiminizi, güvenlik, gözetim ve olay yönetimi yeteneklerinizi hepsini de dahil ettiğiniz bir Kontrol Paneline bağlar.

– Varlık Yönetimi

– Bakım Yönetimi

– Enerji Yönetimi

– Güvenlik ve Gözetim Yönetimi

– Olay Yönetimi

– Danışma ve Hizmetler Yardım Masası

– Sözleşme Yönetimi

– Kumanda ve Kontrol Merkezi

– Envanter Yönetimi

– Etkinlik Yönetimi/Catering Yönetimi ile Tesis Rezervasyonu,

– Ziyaretçi Yönetimi,

– İşletme Yönetimi,

İnsan, sistem ve süreçleri heterojen, çok alanlı bir İşyeri ortamında kesintisiz olarak bağlama kabiliyeti nedeniyle, iVivaCloud, son kullanıcı ihtiyaçlarına göre daha esnek ve duyarlı bir çalışma ortamı sağlar. Sizin için, bu daha üretken bir İşyeri anlamına gelir – Bu, Akıllı İşyerinin “Akıllı” parçasıdır!

http://www.ecyber.com/